AUTORSKÉ REPRODUKCE

Autorská reprodukce je umělecká kopie originálu obrazu. Pokud toužíte po originalitě a zároveň hledáte obraz
v dostupných cenách, je reprodukce pro vás ideálním řešení. Její další výhodou je možnost zvolit si přesně takový rozměr, který se vám hodí do interiéru. Vybrat si zde můžete z více než 50 autorských obrazů, které promění váš prostor v místo, kam se budete s láskou vracet. 
Díky špičkovému grafickému zpracování a výběru kvalitního tiskového materiálu si naplno vychutnáte jak hloubku a kontrast, tak i kouzlo tahů štětcem.

BÍLÁ ŠALVĚJ (2018)
od 4 100 Kč

Obraz v barvě sametově zelené a jiskřivě bílé přinese do vašeho prostoru energii čistoty a klidu. Ať už bude patřit do obývacího pokoje, kanceláře nebo ordinace. Jak může obraz vypadat v interiéru, si můžete prohlédnout na ilustračních fotografiích. Vyberte si z následujících variant a naplňte váš prostor opojnou vůní bílé šalvěje.

+ další
38/TIS8
PictoArtScan 210121 NemeckovaJitka E filter cor preview
od 6 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Ctím své dary, ctím své talenty,
ctím odvahu, důslednost i vytrvalost.
Ctím svou jedinečnost, svou pracovitost i svou lidskost ctím.
A s láskou a radostí přijímám hojnost, již si zasloužím."

+ další
199/TIS/121
PictoartScan 210421 NemeckovaJitka b filter small
od 4 900 Kč
TEXT K OBRAZU:
"Namaluj obraz, co uchová otisk pradávného. 
Obraz, jenž se dotkne podstatného a v duši bolest zahojí." Sedám k plátnu a mokrým štětcem tvořím příběh půdy ve zrození a vody ve spojení. Příběh mocné Bohyně Flory, jejího společenství, zákonů přírody a moudrosti smrti a znovuzrození. Příběh lásky k vzájemnosti a úcty k odlišnosti."
+ další
172/TIS/80X2
BRÁNA DO ATLANTIDY WEB malý
od 4 600 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Vzpomínám si na nečekané setkání s delfíny...

Podle pověstí jsou to bytosti, v jejichž nitru je uložena všechna moudrost bájné Atlantidy. Osobně nemám se světem těchto mořských savců mnoho zkušeností, ale cítím, že klíčem ke spojení s nimi, stejně jako k hluboké vnitřní moudrosti je odstup od svého povrchního já a naslouchání srdci. Atlantida je pro mě archetypem nebo také pokladnicí pravdivého poznání dobra a zla, kam je dovoleno vstoupit, jen máš-li ten správný klíč."
+ další
82/TIS8
PictoartScan JitkaNemeckova 001 filter 1
od 4 100 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Následovala jsem silnou potřebu dotknout se místa, kde slova přestávají mít svůj jasný význam, kde oči září a srdce bije. Kde to "Velké" mě pohltí, 
já ztratím svou masku a okamžik bude plný napětí a toho neočekávaného. 

Něco mě šimrá na zádech... vítejte v BRÁNĚ DO TAJEMSTVÍ."

+ další
52/TIS/60X2
Cedrová panna
od 4 100 Kč

Ladíte váš prostor do tmavě červené či starorůžové barvy? Její teplé a měkké tóny vínově červené krásně ladí s béžovou, zjemní šedou a s bílou se spojí v harmonický pár. Přináší vám vůně cedru pocit stability, zakořenění a pevného postoje? Nebo byste naopak rádi tento pocit do svého prostoru přinesli? Pak je CEDROVÁ PANNA určena právě vám.

+ další
49/TIS/60X2
PictoartScan JitkaNemeckova 002 gallerycanvas 1
od 7 400 Kč

Obraz v barvě bílé čokolády, kterou doplňuje šťavnatá oranžová, čokoládově hnědá a modrá. Přinese do vašeho interiéru energii pohody, odpočinku a slastného pečování. Ať už bude patřit do obývacího, kanceláře nebo ordinace. Jak může obraz vypadat v interiéru, si můžete prohlédnout na ilustračních fotografiích. Vyberte si z množství variant a naplňte váš prostor opojnou chutí sladké čokolády.

+ další
178/TIS/90X4
OBRAZ "DOTEK"
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"DOTÝKÁM SE... DOTÝKÁŠ SE... TEBE... MĚ... SEBE.

V dotecích je život, křehkost i citlivost, začátek i konec.
Skrze ně se poznávám, skrze ně tě poznávám."

+ další
118/TIS8
Elien
od 5 300 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Tajemně mlčí a po spáncích jí spadají bohaté prameny světlých vlasů. 
Jejím zámeckým oknem vstupují do pokoje poslední paprsky odpoledního slunce a ona, jako ostatně každý den, hraje na klavír. V pomalém rytmu, dlouhými prsty hladí černé a bílé, nepolapitelná."

+ další
142/TIS/60X2
FÉNIX WEB malý
od 4 100 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Zdává se mi sen. Hořím, a kusy mé niterné existence spaluje žár Mocnosti. Vše, čím jsem ještě před chvílí byla a co byla má identita, se obrací v prach. Rozhlížím se po místnosti a hledám přítomnost pekla, které mi mysl nabízí v představách. Nic takového tu ale není a není tu ani strach. Tento sen končí pokaždé stejně a stejně se i čas od času vrací. Narostla mi nová křídla a mám zbytek prachu na řasách."

 

+ další
76/TIS/60X2
PictoArtScan OttovaJitka HORIZONT UDALOSTI 01 filter preview
od 4 100 Kč

Líbí se vám obrazy, které na první pohled upoutají pozornost něčím zvláštním? Vtáhnou vás do svého světa a nabídnou zcela novou realitu? Právě toto HORIZONT UDÁLOSTÍ umí. Spojení barev hluboce černé, noční modré a zářivě žluté přinese do vašeho prostoru nový rozměr a pocit, že jste součástí čehosi velkého.

+ další
229/TIS/60X2
Hvězdolet
od 5 300 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Všem, kdo věří dětským snům, na válku dortů, ducha Vánoc a pana Taua. 
Všem rodičům, co každý večer ukládají své děti do postýlek. A mé milované Šajmě. 
Té, co věří na zázraky, na víly a na přízraky, co každý večer pod peřinou mluví ke svým medvídkům. Té tu šeptám tyhle řádky, kéž se vydá do pohádky, s lodí plnou malých snílků, kéž se vydá ke hvězdám."

+ další
112/TIS8
KOČÁR KE HVĚZDÁM
+ další
367/OBR/60X
KORÁLOVÝ ÚTES WEB malý
od 4 600 Kč

... nebo též Hlubina, Mořský svět, Probuzení moře, Zlatá rybka... takto různě a přece hodně podobně nazvali tento obraz zákazníci. Vezme vás do světa pod hladinou a ukáže svět nekonečné fantazie přírody. Jak je vidět na ilustračních fotografiích, obrazu sluší jak šedé či bílé pozadí, tak i velká škála barevných zdí.

+ další
88/TIS/60X2
PictoartScan JitkaNemeckova 190305 B filter 1
od 5 800 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Sedl si mi na postel anděl. 
Vklouzl do místnosti s prvním paprskem světla. Seděl tiše, bílou košilku srolovanou na kolínkách a v jeho růžové, buclaté tváři byla schovaná všechna dobrota světa. Byl milý, neskutečně a nekonečně milý. "Ahoj, jsem tvůj", řekl a stále se usmíval. Právě to bylo zvláštní, vůbec se ke mně nehodil. Mám havraní vlasy, ostrý kritický pohled a v létě opálenou kůži...

Teď s přibývající nocí přemítám, proč mám zrovna takového anděla. Proč tu sedím tiše, beru sama sebe na milost a v mé opálené tváři je schovaná všechna dobrota světa."

+ další
109/TIS8
PictoArtScan JitkaNemeckova 190920 A preview
od 5 300 Kč

Obraz s jemnými fialovo růžovými kytkami na bílém pozadí byl inspirovaný krajem, kde jsem vyrostla. Jako děti jsme doprovázely průvod Královniček, na hlavách věnečky spletené
z barevných kytech, pentle vetkané do vlásků a kolem pasu slavnostně uvázané bílé zástěrky na bohatých sukýnkách.

+ další
115/TIS/60X2
PictoartScan 210421 NemeckovaJitka A small 2
od 4 500 Kč
TEXT K OBRAZU:
"Tanec hrdých žen, barevných šatů, vztyčených paží, vůní potu a cvakání kastanět. Dlaně o sebe pleskají, boky se vlní a tóny španělských kytar zpívají o lásce, 
vášnivé touze a cestě za svobodou. To je flamenco.
 
... spoutaně nespoutané, nakažlivě vzrušující, smyslné a sexy...
 
Mým tělem vždy projede oheň, když zazní první tóny silonových strun a mé oči spatří vlnění červených sukní a široké rukávy bílých košil."
+ další
169/TIS4
PictoArtScan 210121 NemeckovaJitka A cor preview
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Někdy se my, ženy cítíme příliš křehké na obyčejný den 
a příliš nespoutané na život ve dvou. V tu chvíli jsou tu naši úžasní muži, kteří jsou silní vést obyčejný den a velkorysí v životě ve dvou. Říkáš-li člověče, že je to u vás někdy obráceně pak říkáš, že vedle tebe je ta nejúžasnější bytost na světě."

+ další
133/TIS/60X2
PictoartScan 200612 NemeckovaJitka F filter 1
od 4 100 Kč

Okrově žlutá, světle růžová, fialová, ale hlavně záplava perleťově bílé. Též stovky jemných teček a bodů, které vytváří pocit jiskřivé jemnosti. Obraz se hodí všude tam, kde hlavním tématem je bezpečí, klid, rodina a pohoda. 

+ další
70/TIS/60X2
LEKNÍN
od 5 200 Kč

Máte rádi květiny na vodní hladině? Je pro vás leknín zázrakem přírody? Pak se právě tento obraz bude skvěle hodit do vašeho interiéru. Je laděn do pastelově modro fialové barvy, která příjemně doplní bíle laděný interiér a bude okouzlujícím doplňkem, ze kterého budete čerpat pozitivní energii v létě
i v zimě.

+ další
163/TIS/50X2
OBRAZ "LET KONDORA"
od 5 100 Kč

Kondor je Jihoamerický dravý pták, který žije vysoko v Andách. Jeho mohutná křídla využívají teplých a studených proudů
v horách tak, aby se bez problémů vznesl nebo ponořil
do studených skal. A právě téma svobody, důvěry a nadhledu tento obraz přináší. Vneste do vašeho interiéru čerstvý závan větru a roztáhněte svá křídla.    

+ další
187/TIS2
LUNA WEB
od 4 500 Kč

Obraz v jemných tónech béžové, stříbrné a perleťově zlaté přinese do vašeho prostoru téma mateřství a otcovství a ochranu a péči o rodinu. Je jako lůno, ve které se rodí a vzkvétá vše živé, citlivé a lidské. Obývací pokoj, kde se rodina schází a prožívá společné chvíle nebo ložnice, kde v bezpečí a v niterné intimitě usínáme a vstáváme jsou ideální místa, kde se obraz bude vyjímat nejlépe.  

+ další
205/TIS4
Mapa
od 5 300 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Zazvonil mi u dveří muž. 
"Ahoj, nesu mapu", řekl prostě a já ho pozvala dál. Byly v ní city, hloubky, propasti, cesty i slepé ulice, myšlenky i bílá místa … Tenkrát se mi líbila a líbil se mi i ten muž, který pak i zůstal. Až mnohem později mi došlo, že mapa byla jeho. Že mé city mají jinou barvu a má cesta vede jinou krajinou. Teď si kreslím svoji vlastní. Pořád mám totiž dost času a díky té staré toho o sobě dost vím."

+ další
148/TIS8
PictoartScan JitkaNemeckova 004 preview v2
od 5 300 Kč

Obraz v krásných odstínech jemné šedi, s dynamickými tahy štětcem a s detaily v podobě kruhů. Přinese do vašeho interiéru energii pospolitosti, tolerance a přátelského setkávání. Ať už bude patřit do obývacího, kanceláře nebo haly vašeho hotelu. Jak může obraz vypadat v interiéru, si můžete prohlédnout na ilustračních fotografiích. Vyberte si z variant níže a otevřte váš prostor rozhovorům a chutí být spolu.

+ další
181/TIS4
MLHOVINA WEB malý
od 4 500 Kč
TEXT K OBRAZU:
"Krajina ještě spí, v pavoučích sítích se usadila rosa a ve vzduchu je cítit vlhká příchuť blížícího se podzimu. Cestou nahoru počítám Boží zastavení 
a nedočkavá vyhlížím první hradní bránu.
Zde se můj dech po chvíli zklidní, 
zde jsem samotná, prostorná a snící v hlubokých lesích Máchovských jezer, dnes skrytých do mléčné mlhoviny."
+ další
91/TIS/60X2
PictoartScan JitkaNemeckova 190317 1
od 5 300 Kč

TEXT K OBRAZU:
"MOUDRÁ GRÁCIE je zralá žena. 
Mnoho toho zažila, mnoho toho poznala a skrze učení a prožitky VÍ. VÍ je v celé její osobě a ona to VÍ.
MOUDRÁ GRÁCIE je chytrá žena. Její slova jsou jako nůž, jež však netnou jako nástroj kata, ale s moudrostí krájí každému svůj díl. Je-li třeba mlčí, neboť to je to správné slovo, je-li třeba mluví, když ostatní nemají odvahu.
MOUDRÁ GRÁCIE je krásná žena. Ne tak krásou sladkých princezen, ale krásou zralých dam, jež s grácií nesou svou nedokonalost i své bohatství."

+ další
145/TIS/60X2
LES MITÁG WEB malý
od 4 500 Kč
Obraz Mytága je inspirovaný románem Roberta Holdstocka "Les mytág".
Popisuje svět bájí a pověstí, hlubokých lesů a svěžích mýtin.
V bíle krémovém poli, posetém jemnými tečkami se na obrazu rozlévá zelený příběh oživlých legend a míst zahalených do závoje fantazie. Nechte se bezpečně zavést do neprobádaných krajů, kde tak úplně neplatí naše pravidla a zažijte úžasná setkání s pradávnými bytostmi.
+ další
85/TIS/60X2
PictoartScan NemeckovaJitka 222004 002 preview
od 4 100 Kč

Svěžest, radost, energie, chuť tvořit. Také matka Země, naše vnitřní šťáva a smích. Líbí se vám tyto kvality a rádi byste byli jimi obklopeni? Jarní, šťavnatá, hluboká zelená se v nespoutaných proudech vlévá do blankytně, tyrkysově, vesmírné modři a hlásí, že čas radosti a plného prožívání je tu právě
pro vás. 

+ další
232/TIS/60X2
PictoartScan JitkaNemeckova 190508 A filter 1
od 4 100 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Pojď dál a neboj se."

+ další
61/TIS/60X2
NYX Bohyně noci
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Podle pověsti se Nyx "Bohyně noci" zrodila z Chaosu 
a přivedla na svět Aithéra "Jasné nebe" a Héméru "Den". Noc je tedy lůnem "Jasného nebe" a "Dne" plného slunce. Píšu tyhle řádky právě v čase, kdy mé děti spí, kdy město ztichlo a svou duši můžu po celém dni očistit a odevzdat černé Noci a Chaosu. Kdo ví, z kterých hvězd a mlhovin se zítra narodím, ve kterou z pravd budu věřit a čím se má realita naplní. To vážně nevím. Uklidňuje mne ale, že Chaos a černá Noc patří do mého života stejně jako Jasné nebe a slunečný Den."

+ další
103/TIS/60X2
Oceán
od 4 100 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Zatímco tam stál, oceán omýval jeho nohy 
a ticho odcházející noci přerušoval jen zvuk převalujících se vln. Jeho nahé, bílé tělo ještě vonělo její kůží a měkký pohled sledoval hluboké nekonečno. Možná, že tam někde najít chtěl to místo, kde se v ní ještě před chvílí topil. Zatímco tam stál, oceán omýval jeho duši."

+ další
67/TIS/60X2
Oko hurikánu
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Oko hurikánu je pro mě symbolem bodu nula v mém nitru. 
Bodu,
ze kterého jsem každý den životem vržena na okraj, 
ztracena
v chaosu emocí a svedena sladkým zpěvem Sirén až ke ztroskotání.
Po té vedena tichým hlasem vědomí domů, do vnitřní síly, míru a důvěry."

+ další
136/TIS/60X2
PictoartScan NemeckovaJitka 222004 004 preview
od 4 500 Kč

Tento obraz je určen pro ty, kteří jsou fanoušky netradičního spojení barev. Kombinace vínově červené, vanilkově žluté, stříbrné a antracitově šedé na tmavě zlatém podkladu, vytváří velmi osobitý dojem a ve vašem interiéru se bude vyjímat jako vzácný solitér. 

+ další
364/TIS/60X2
PictoartScan 200612 NemeckovaJitka G filter middle
od 4 100 Kč

V naší sluneční soustavě existují miliardy souhvězdí dobrých duší. Jsou přitahováni do společenství, která spojují stejně úžasné a talentované bytosti a skrze myšlenku, že svět je nádherné místo, tvoří společné projekty. A právě toto téma obraz Plejády vyjadřuje. Hodit se bude stejně dobře do obývacího pokoje, jako do konferenční haly vaší firmy.    

+ další
64/TIS/60X2
Pod ledovým závojem
od 5 300 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Dnes ráno zima ukryla vřesy a modré bobule hroznů pod ledový závoj. 
Než vzbudím dceru a dám vařit vodu na čaj, stojím tu tiše. 
Je to stejně, jako každý rok, znovu tak panensky krásné."

+ další
139/TIS8
PictoartScan 200612 NemeckovaJitka E filter
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Rok 2019 byl pro nás všechny rokem tvrdé práce. 
Ne, že by tomu jiné roky bylo jinak, ale nějak jsme si toho byli více vědomi. Víc jsme si uvědomovali, co je důležité a co nám dává smysl, víc jsme bojovali sami se sebou a sami za sebe. Je celkem jedno, jestli výsledkem byl milion na účtu, řidičský průkaz, vytrvání navzdory nebo překonání strachu. Zvládli jsme to a odvedli jsme dobrou práci. A toho si velmi cením. Přeji nám všem, ať to, co jsme prožili, za co jsme bojovali a na čem jsme vyrostli, ať je pokladem či živou vodou v POHÁRU HOJNOSTI, ze kterého můžeme vždycky pít. Tento obraz jsem nazvala právě takto. POHÁR HOJNOSTI. Jako připomenutí a manifestaci toho, že jsme úžasní a že stojí za to dělat, co nám dává smysl."

+ další
100/TIS/60X2
PictoartScan 210324 NemeckovaJitka A filter preview
od 4 500 Kč
TEXT K OBRAZU:
"Jsem vodou, padající z kamenů, 
svou přízní vše živé hladím. 
Své CITY mi svěř a nech chvíli BÝT.

Jsem ohněm, v němž křídla orlů s vášní se pojí a do per svých horkost si berou. Své SRDCE mi svěř a nech chvíli BÝT. 

Jsem zemí, tou nejúrodnější, 
své plody krajem šířím. Své RUCE mi svěř a nech chvíli BÝT.

 

Jsem větrem, tím čerstvým z hor, všem bohům vlasy čechrám. 
Svou MYSL mi svěř a nech chvíli BÝT.

 

Pak tvou DUŠI jemně vezmu do dlaní a Vesmírem ji naplním."
+ další
121/TIS/60X2
PictoartScan NemeckovaJitka 222004 003 preview 1
+ další
235/TIS/60X2
PictoartScan JitkaNemeckova 190204 B filter preview
+ další
55/TIS/60X2
Smlouva se životem
od 5 300 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Nebylo mi ještě ani patnáct, když mi máma řekla, že už tu není. 
Že už tu nebude ani jeho láska, ani to, co ještě chtěl. Jenže o jakési "staré" teď právě vůbec nejde. Teď je mi skoro jako jemu, už dávno nemám svou barvu vlasů a mé děti spí vedle v postelích.


"Drahá, posílám ti dohodu. 
Vzdáš-li se svých Ale ... Možná ... Zítra ...
a Kdyby, 
vrátím tvému srdci horkost a otevřu dveře všude tam, kam tě to potáhne. S láskou, tvůj Život." 


Čtu už snad po sté včerejší dopis a přemýšlím, že to podepíšu. 
Vím totiž přesně, co tím můj Život myslí a také tuším, že právě toto by táta rád udělal."

+ další
154/TIS/90X2
SNĚŽNÁ HORA WEB malý
+ další
151/TIS8
PictoartScan JitkaNemeckova 007 filter 1
od 5 100 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Po jedné nesmyslné hádce, kdy jsme já a můj partner skrz naskrz prostříleni a jako za ostnatým drátem seděli na svých postelích, jsem hledala, co nás znovu spojí a čemu v té chvíli můžeme věřit. 
"Jedině Láska, jež je větší než jsi ty sama. Láska, která dává tvému životu přesah, přináší soucit a odevzdání", řeklo mi mé srdce. 
A když se ke mně naklonil můj muž, věděla jsem, že jeho na cestě zpátky ke mně doprovodila síla a smysluplnost Vesmíru."

+ další
106/TIS6
NemeckovaJitka 05 úprava pro web 1
+ další
73/TIS/60X2
Ticho 1
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Svět se zastavil a do mého pokoje vstoupilo Ticho. 
Bože, jak já jsem ráda, že je zase tady! Nemám na mysli blažený pocit všeobjímajícího míru nebo vytoužené setkání s prázdnotou. Mluvím o prostoru. 
O takovém, kde můžu slyšet vlastní hlučnost, legrační dialogy malicherných myšlenek i falešné písně srdce o touze
po čemkoliv. 
Někdy se ho trochu děsím, ale vždycky se mi hodně uleví. Díky němu znovu vidím, co je podstatné a znovu je mé srdce plné čistých melodií."

+ další
94/TIS10
PictoArtScan 210121 NemeckovaJitka C cor preview
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Je červencové ráno, paprsky čerstvého slunce dopadají na můj stůl 
a motýli venku nad trávníkem hlásí přítomnost někoho sladce známého. Kolem uší mi cosi něžně šustí, srdce mi cinká a já se tiše tetelím. Neboť právě s nimi miluji začít den."

+ další
130/TIS8
TOBOGÁN WEB malý
od 4 500 Kč

Nechte se doslova zlákat na dobrodružnou cestu do neznáma. Na semaforu ještě svítí červená, jste na řadě a máte jen malou chvíli postavit se na start. Necháváte vodu a vzrušení, ať jsou vám průvodcem ... a už je čas. Odrazit se a užít si tu nekontrolovanou, fantastickou jízdu až do konce.

+ další
127/TIS/60X2
UNIVERSUM 1
od 5 300 Kč

Vesmír a jeho nekonečné dálky. Souhvězdí, mléčné dráhy, hvězdokupy, černé díry... svět, který nás přitahuje, trošku děsí
i inspiruje. Stejně tak bude působit i obraz Universum 1
ve vašem interiéru. Skvěle ho doplňuje jeho "bratr" Universum 2 a společně pak v prostoru dotváří působivý celek.

+ další
190/TIS4
UNIVERSUM 2
od 5 300 Kč

Vesmír a jeho nekonečné dálky. Souhvězdí, mléčné dráhy, hvězdokupy, černé díry... svět, který nás přitahuje, trošku děsí
i inspiruje. Stejně tak bude působit i obraz Universum 1
ve vašem interiéru. Skvěle ho doplňuje jeho "bratr" Universum 2 a společně pak v prostoru dotváří působivý celek.

+ další
193/TIS/60X2
Úsměv
od 5 800 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Ptala jsem se tvého srdce, 

co mu můžou moje ruce dát? 
"Úsměv", řeklo bez přestávky.
"Úsměv naplní mě dárky."
Úsměv."

+ další
175/TIS6
PictoartScan 200612 NemeckovaJitka D filter
od 4 500 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Zlatý kompas je příběh o jiných světech, prachu, pravdě 
a "osobních strážcích" v podobě zvířat, jež jsou silně spojena s duší člověka. Právě téma jiných světů, ať už jsou to jiné dimenze či odlišné způsoby bytí všeho na zemi, mě inspirovalo k namalování tohoto obrazu. Objevovat, zkoumat a prožívat jiné světy, je pro mě zdrojem pocitu bohatství."

+ další
97/TIS/60X2
PictoartScan JitkaNemeckova 190305 A filter 1
od 4 100 Kč

TEXT K OBRAZU:
"Uprostřed krajiny hvězd a mlhovin seděl ON. 
"Drahý, ještě nemáme místo, kde by se duše učila Lásce", řekla ONA a sedla si vedle něho. 

"Měla bys nápad?" 
"Přines prosím ze slunce kousek světla a tepla. Já řeknu vodě a půdě o život a smysl konání a svět rostlin a zvířat požádám o ducha přátelství. Pak společně stvoříme Muže a Ženu, skrze jejichž srdce se duše bude té Lásce učit." Načrtla lehce.

"Oba potřebují tělo, mysl a kousek tebe, aby to místo mohlo vzkvétat, drahá." "A také kousek tebe, aby byli součástí jednoho i všeho zároveň, můj milovaný."
Uprostřed krajiny hvězd a mlhovin se zrodila ZEMĚ."

+ další
58/TIS/60X2
52 položek celkem