OBRAZ "BRÁNA DO ATLANTIDY"

"Vzpomínám si na nečekané setkání s delfíny...
Podle pověstí jsou to bytosti, v jejichž nitru je uložena všechna moudrost bájné Atlantidy. Osobně nemám se světem těchto mořských savců mnoho zkušeností, ale cítím, že klíčem ke spojení s nimi, stejně jako k hluboké vnitřní moudrosti je odstup od svého povrchního já a naslouchání srdci. Atlantida je pro mě archetypem nebo také pokladnicí pravdivého poznání dobra a zla, kam je dovoleno vstoupit, jen máš-li ten správný klíč."

DRUH PROVEDENÍ
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 600 Kč / ks 6 900 Kč / ks 10 500 Kč / ks 3 930 Kč / ks 6 130 Kč / ks 9 640 Kč / ks od 3 930 Kč / ks

AUTORSKÁ REPRODUKCE je umělecká kopie ORIGINÁLU obrazu. Je tištěna v LIMITOVANÉ EDICI 10 kusů od každého rozměru.
Pro zaručení dlouhověkosti obrazy tiskneme v archivní kvalitě. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Všechny tisky jsou vyráběny na zakázku do 14 pracovních dní.

BALENÍ
- obraz napnutý na rám: 
V případě zaslání na adresu jsou obrazy napnuté na rám baleny do na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.
- obraz v tubusu: V případě obrazu v tubusu je obraz šetrně srolován a vložen do přepravního tubusu. Tubus je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA A DORUČENÍ
Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit.

Zpět do obchodu