OBRAZ "LA PASSIONATA"

"Tanec hrdých žen, barevných šatů, vztyčených paží, vůní potu a cvakání kastanět. Dlaně o sebe pleskají, boky se vlní a tóny španělských kytar zpívají o lásce, vášnivé touze a cestě za svobodou. To je flamenco.  ... spoutaně nespoutané, nakažlivě vzrušující, smyslné a sexy...  Mým tělem vždy projede oheň, když zazní první tóny silonových strun a mé oči spatří vlnění červených sukní a široké rukávy bílých košil."

DRUH PROVEDENÍ
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 500 Kč / ks 6 900 Kč / ks 9 800 Kč / ks 3 800 Kč / ks 6 140 Kč / ks 8 950 Kč / ks od 3 800 Kč / ks

AUTORSKÁ REPRODUKCE je umělecká kopie ORIGINÁLU obrazu. Je tištěna v LIMITOVANÉ EDICI 10 kusů od každého rozměru.
Pro zaručení dlouhověkosti obrazy tiskneme v archivní kvalitě. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Všechny tisky jsou vyráběny na zakázku do 14 pracovních dní.

BALENÍ
- obraz napnutý na rám: 
V případě zaslání na adresu jsou obrazy napnuté na rám baleny do na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.
- obraz v tubusu: V případě obrazu v tubusu je obraz šetrně srolován a vložen do přepravního tubusu. Tubus je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA A DORUČENÍ
Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit.

Zpět do obchodu