OBRAZ "LEKNÍN"

Máte rádi květiny na vodní hladině? Je pro vás leknín zázrakem přírody? Pak se právě tento obraz bude skvěle hodit do vašeho interiéru. Je laděn do pastelově modro fialové barvy, která příjemně doplní bíle laděný interiér a bude okouzlujícím doplňkem, ze kterého budete čerpat pozitivní energii v létě
i v zimě.

TYP TISKU
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 200 Kč / ks 8 400 Kč / ks 13 900 Kč / ks od 5 200 Kč / ks

POPIS PROVEDENÍ
Obraz vytiskneme na profesionální malířské plátno o gramáži 390g/m2, které napneme na dřevěný rám z borového dřeva, tloušťky 2cm. Rám je plátnem plně schován, proto obraz můžete bez dalšího rámování zavěsit na stěnu. Na závěr je ošetřen matným lakem, který obsahuje UV filtr pro dokonalou ochranu před vnějšími vlivy.

Protože ctíme jedinečnost těchto obrazů, AUTORSKOU REPRODUKCI na plátno tiskneme v LIMITOVANÝCH EDICÍCH 10 kusů od každého rozměru. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Maximální dobou pro zhotovení obrazu na plátně je 14 pracovních dní.

BALENÍ
Obrazy na plátně jsou baleny do vlastních, na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA
Obrazy doručujeme spolehlivými dopravními společnostmi. Konkrétního dopravce vybíráme na základě rozměrů objednaného obrazu a cílové destinace. Nejčastěji využíváme služeb společností GLS a Toptrans. Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit. Obrazy doručujeme téměř do celého světa.