OBRAZ "MLHOVINA"

TEXT K OBRAZU:
"Krajina ještě spí, v pavoučích sítích se usadila rosa a ve vzduchu je cítit vlhká příchuť blížícího se podzimu. Cestou nahoru počítám Boží zastavení 
a nedočkavá vyhlížím první hradní bránu.
Zde se můj dech po chvíli zklidní, 
zde jsem samotná, prostorná a snící v hlubokých lesích Máchovských jezer, dnes skrytých do mléčné mlhoviny."
TYP TISKU
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 500 Kč / ks 6 900 Kč / ks 10 500 Kč / ks od 4 500 Kč / ks

POPIS PROVEDENÍ
Obraz vytiskneme na profesionální malířské plátno o gramáži 390g/m2, které napneme na dřevěný rám z borového dřeva, tloušťky 2cm. Rám je plátnem plně schován, proto obraz můžete bez dalšího rámování zavěsit na stěnu. Na závěr je ošetřen matným lakem, který obsahuje UV filtr pro dokonalou ochranu před vnějšími vlivy.

Protože ctíme jedinečnost těchto obrazů, AUTORSKOU REPRODUKCI na plátno tiskneme v LIMITOVANÝCH EDICÍCH 10 kusů od každého rozměru. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Maximální dobou pro zhotovení obrazu na plátně je 14 pracovních dní.

BALENÍ
Obrazy na plátně jsou baleny do vlastních, na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA
Obrazy doručujeme spolehlivými dopravními společnostmi. Konkrétního dopravce vybíráme na základě rozměrů objednaného obrazu a cílové destinace. Nejčastěji využíváme služeb společností GLS a Toptrans. Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit. Obrazy doručujeme téměř do celého světa.