OBRAZ "MYTÁGA"

Obraz Mytága je inspirovaný románem Roberta Holdstocka "Les mytág".
Popisuje svět bájí a pověstí, hlubokých lesů a svěžích mýtin.
V bíle krémovém poli, posetém jemnými tečkami se na obrazu rozlévá zelený příběh oživlých legend a míst zahalených do závoje fantazie. Nechte se bezpečně zavést do neprobádaných krajů, kde tak úplně neplatí naše pravidla a zažijte úžasná setkání s pradávnými bytostmi.
TYP TISKU
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 500 Kč / ks 6 900 Kč / ks 10 500 Kč / ks od 4 500 Kč / ks

POPIS PROVEDENÍ
Obraz vytiskneme na profesionální malířské plátno o gramáži 390g/m2, které napneme na dřevěný rám z borového dřeva, tloušťky 2cm. Rám je plátnem plně schován, proto obraz můžete bez dalšího rámování zavěsit na stěnu. Na závěr je ošetřen matným lakem, který obsahuje UV filtr pro dokonalou ochranu před vnějšími vlivy.

Protože ctíme jedinečnost těchto obrazů, AUTORSKOU REPRODUKCI na plátno tiskneme v LIMITOVANÝCH EDICÍCH 10 kusů od každého rozměru. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Maximální dobou pro zhotovení obrazu na plátně je 14 pracovních dní.

BALENÍ
Obrazy na plátně jsou baleny do vlastních, na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA
Obrazy doručujeme spolehlivými dopravními společnostmi. Konkrétního dopravce vybíráme na základě rozměrů objednaného obrazu a cílové destinace. Nejčastěji využíváme služeb společností GLS a Toptrans. Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit. Obrazy doručujeme téměř do celého světa.