OBRAZ "POHÁR HOJNOSTI"

"Rok 2019 byl pro nás všechny rokem tvrdé práce. Ne, že by tomu jiné roky bylo jinak, ale nějak jsme si toho byli více vědomi. Víc jsme si uvědomovali, co je důležité a co nám dává smysl, víc jsme bojovali sami se sebou a sami za sebe. Je celkem jedno, jestli výsledkem byl milion na účtu, řidičský průkaz, vytrvání navzdory nebo překonání strachu. Zvládli jsme to a odvedli jsme dobrou práci. A toho si velmi cením. Přeji nám všem, ať to, co jsme prožili, za co jsme bojovali a na čem jsme vyrostli, ať je pokladem či živou vodou v POHÁRU HOJNOSTI, ze kterého můžeme vždycky pít. Tento obraz jsem nazvala právě takto. POHÁR HOJNOSTI. Jako připomenutí a manifestaci toho, že jsme úžasní a že stojí za to dělat, co nám dává smysl."

DRUH PROVEDENÍ
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 500 Kč / ks 6 500 Kč / ks 9 700 Kč / ks 3 840 Kč / ks 5 750 Kč / ks 8 860 Kč / ks od 3 840 Kč / ks

AUTORSKÁ REPRODUKCE je umělecká kopie ORIGINÁLU obrazu. Je tištěna v LIMITOVANÉ EDICI 10 kusů od každého rozměru.
Pro zaručení dlouhověkosti obrazy tiskneme v archivní kvalitě. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Všechny tisky jsou vyráběny na zakázku do 14 pracovních dní.

BALENÍ
- obraz napnutý na rám: 
V případě zaslání na adresu jsou obrazy napnuté na rám baleny do na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.
- obraz v tubusu: V případě obrazu v tubusu je obraz šetrně srolován a vložen do přepravního tubusu. Tubus je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA A DORUČENÍ
Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit.

Zpět do obchodu