OBRAZ "POHÁR HOJNOSTI"

"Rok 2019 byl pro nás všechny rokem tvrdé práce. Ne, že by tomu jiné roky bylo jinak, ale nějak jsme si toho byli více vědomi. Víc jsme si uvědomovali, co je důležité a co nám dává smysl, víc jsme bojovali sami se sebou a sami za sebe. Je celkem jedno, jestli výsledkem byl milion na účtu, řidičský průkaz, vytrvání navzdory nebo překonání strachu. Zvládli jsme to a odvedli jsme dobrou práci. A toho si velmi cením. Přeji nám všem, ať to, co jsme prožili, za co jsme bojovali a na čem jsme vyrostli, ať je pokladem či živou vodou v POHÁRU HOJNOSTI, ze kterého můžeme vždycky pít. Tento obraz jsem nazvala právě takto. POHÁR HOJNOSTI. Jako připomenutí a manifestaci toho, že jsme úžasní a že stojí za to dělat, co nám dává smysl."

DRUH PROVEDENÍ
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 500 Kč / ks 6 500 Kč / ks 9 700 Kč / ks od 4 500 Kč / ks

AUTORSKÁ REPRODUKCE je umělecká kopie ORIGINÁLU obrazu. Je tištěna v LIMITOVANÉ EDICI pouze 10 kusů
od každého rozměru, což zaručuje její exkluzivitu. EDICE jsou tištěny v archivní kvalitě, která uspokojí nejen sběratele umění.
K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora. Díky špičkovému grafickému zpracování a výběru kvalitního tiskového materiálu si budete moci naplno vychutnat jak hloubku a kontrast, tak i kouzlo tahů štětcem.

POPIS PROVEDENÍ

Obraz vytiskneme na profesionální malířské plátno o gramáži 390g/m2, které napneme na dřevěný rám z borového dřeva, tloušťky 2cm. Rám je plátnem plně schován, proto obraz můžete bez dalšího rámování zavěsit na stěnu. Na závěr je ošetřen matným lakem, který obsahuje UV filtr pro dokonalou ochranu před vnějšími vlivy.

DOBA ZHOTOVENÍ
Všechny tisky jsou vyráběny na zakázku. Maximální dobou pro zhotovení je proto 14 pracovních dní.

BALENÍ
Obrazy na plátně jsou baleny do vlastních, na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA
Obrazy doručujeme spolehlivými dopravními společnostmi. Konkrétního dopravce vybíráme na základě rozměrů objednaného obrazu a cílové destinace. Nejčastěji využíváme služeb společností GLS a Toptrans. Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit. Obrazy doručujeme téměř do celého světa.

Zpět do obchodu