OBRAZ "MOUDRÁ GRÁCIE"

TEXT K OBRAZU:
"MOUDRÁ GRÁCIE je zralá žena. 
Mnoho toho zažila, mnoho toho poznala a skrze učení a prožitky VÍ. VÍ je v celé její osobě a ona to VÍ.
MOUDRÁ GRÁCIE je chytrá žena. Její slova jsou jako nůž, jež však netnou jako nástroj kata, ale s moudrostí krájí každému svůj díl. Je-li třeba mlčí, neboť to je to správné slovo, je-li třeba mluví, když ostatní nemají odvahu.
MOUDRÁ GRÁCIE je krásná žena. Ne tak krásou sladkých princezen, ale krásou zralých dam, jež s grácií nesou svou nedokonalost i své bohatství."

TYP TISKU
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 300 Kč / ks 8 300 Kč / ks 10 500 Kč / ks od 5 300 Kč / ks

POPIS PROVEDENÍ
Obraz vytiskneme na profesionální malířské plátno o gramáži 390g/m2, které napneme na dřevěný rám z borového dřeva, tloušťky 2cm. Rám je plátnem plně schován, proto obraz můžete bez dalšího rámování zavěsit na stěnu. Na závěr je ošetřen matným lakem, který obsahuje UV filtr pro dokonalou ochranu před vnějšími vlivy.

Protože ctíme jedinečnost těchto obrazů, AUTORSKOU REPRODUKCI na plátno tiskneme v LIMITOVANÝCH EDICÍCH 10 kusů od každého rozměru. K reprodukci je přiložen CERTIFIKÁT PRAVOSTI s číslem edice a vlastnoručním podpisem autora.

DOBA ZHOTOVENÍ
Maximální dobou pro zhotovení obrazu na plátně je 14 pracovních dní.

BALENÍ
Obrazy na plátně jsou baleny do vlastních, na míru vyrobených krabic, ve kterých jsou dokonale chráněny před poškozením. Krabice je součástí ceny za dopravu.

DOPRAVA
Obrazy doručujeme spolehlivými dopravními společnostmi. Konkrétního dopravce vybíráme na základě rozměrů objednaného obrazu a cílové destinace. Nejčastěji využíváme služeb společností GLS a Toptrans. Doba doručení po celé České Republice je 1 - 2 pracovní dny. V den odeslání zásilky obdržíte emailem sledovací číslo tak, abyste se mohli na doručení připravit. Obrazy doručujeme téměř do celého světa.